Oclean ponownie to zrobiło. Posiadam Oclean X Pro, z której jestem naprawdę zadowolony, i nie oczekiwałem niczego więcej od szczoteczki sonicznej. Gdy jednak pojawiła się opcja zrecenzowania jej kolejnej wersji, czyli Oclean X Pro Elite, wiedziałem, że muszę spróbować. I bez ogródek mogę to powiedzieć: Oclean zrobiło najlepszą szczoteczkę soniczną, z jaką miałem do czynienia. A jako że jej premiera właśnie się odbywa, to można złapać kilak fajnych promocji.

Oclean- ը ձայնային ատամի խոզանակների իմ սիրած ապրանքանիշն է: Դա ճիշտ է, քանի որ մենք արդեն վերանայել ենք Oclean OneOclean X- ը, Oclean X Proև նույնիսկ Oclean Air 2. Nie licząc Oclean X, kolejne wersje były raczej ewolucjami niż rewolucjami. Podobnie jest z Oclean X Pro Elite, tylko że, mam wrażenie, że to jest jej ostateczna wersja. Szczoteczka jest lepsza pod każdym względem od wcześniejszych urządzeń.

Oclean X Pro Elite- ի տեսքը

Dodanie “Elite” na końcu to ciekawy zabieg, ale szczoteczka faktycznie przeszła spore zmiany w wyglądzie. Zacznijmy od koloru, który jest szary. Nie jest to jednak wyłącznie zmiana koloru, ale również faktury. Szczoteczka jest bardziej matowa, w dotyku przypomina papier albo gres. Dzięki temu o wiele lepiej trzyma się w ręce i się nie ślizga. Gdy porównywałem ją  ze zwykłą X i X Pro, stwierdziłem, że faktura to zdecydowanie plus.

Oclean X Pro Elite

Oclean postanowiło również całkowicie przeprojektować sposób ładowania szczoteczki oraz jej przetrzymywania. Wszystko jest teraz bezprzewodowe i magnetyczne, na podobnej zasadzie jak z iPhone 12 Pro. Ja jestem gigantycznym zwolennikiem tej technologii, więc długo nie trzeba było mnie przekonywać.

Zacznijmy od uchwytów. Szczoteczka posiada magnetyczny uchwyt, ale subtelniejszy niż poprzednik. Jest to po prostu biały okrąg, który przyklejamy w odpowiednim miejscu, a szczoteczka się do niego dokleja. Ładowarka jest osobna. ładujemy szczoteczkę, wkładając ją do silikonowego etui. Nie mamy również od spodu złotych linii, które znamy z poprzednich szczoteczek, tylko metaliczny spód. Dlaczego Oclean zdecydowało się powrócić do dwóch urządzeń zamiast jednego? Tego do końca nie rozumiem, ale do ładowania i baterii jeszcze powrócę.

Oclean X Pro Elite

Վերջապես, ես կկենտրոնանամ ցուցադրման արտաքին տեսքի վրա, որը երկար ճանապարհ է անցել Oclean X- ից: Սկզբում մենք ունեինք մեծ ոսկե կոճակ և տարբերակիչ էկրան, Oclean X Pro- ով ամեն ինչ սեւացավ, բայց դեռ կարող էիք տեսնել, թե որտեղ էկրանն ավարտվում է: Oclean X Pro Elite ma cały “rozlany” ekran z przyciskiem wkomponowanym wniego ze złotą obwódką dookoła. Wygląda zdecydowanie najlepiej i widać tutaj wysoką jakość ekranu.

Wysoka jakość to w sumie podsumowanie wyglądu tej szczoteczki. Oglądając ją z każdej strony, mam wrażenie, że mam do czynienia z modelem o półkę wyższym. Oclean testowało, testowało i wytestowało. Oclean X Pro Elite wygląda bajecznie. A przy okazji jej wodoodporność to IPX7, więc możecie bez obaw lać na nią wodę 😉

Ի՞նչ է բարելավել Oclean- ը Oclean X Pro Elite- ի հարցում: Ուղղակի ամեն ինչ ...

“Pod maską” szczoteczki zmieniło się tak wiele, że nie dam Wam typowej specyfikacji technicznej tylko przejdę przez kolejne elementy, które uległy zmianie.

ծավալ

Oclean X Pro Elite jest cichsza od poprzednika o 15 db, to sporo. Oclean X Pro ma głośność 60 db, podczas, gdy Oclean X Pro Elite 45 db. Oclean uzyskało ten efekt, dzięki własnej technologii “WhisperClean 2.0”, której celem jest zmniejszenie głośności oraz ultrasonicznym, supercichym silniku bezszczotkowym, który działa na zasadzie lewitacji magnetycznej. Brzmi kosmicznie? Spokojnie ja to też tylko wiem, bo doczytałem w specyfikacji technicznej i teraz mogę brzmieć mądrze. A efekt? Puściłem obie szczoteczki obok siebie i wersja Elite jest zauważalnie cichsza.

Oclean X Pro Elite

Ավելի լավ մաքրում

Jeśli chodzi o nowy silnik, to poza zmniejszeniem hałasu oferuje on również zdecydowanie lepsze “osiągi” – moc 42 000 obrotów na minutę. Dodatkowo wychylenie główki szczotki zostało zwiększone do 6 mm, podczas gdy w X Pro było to 5.55 mm. Moment obrotowy szczoteczki to 220 gf.cm.

Efekt tych wszystkich usprawnień jest za to taki, że szczoteczka jeszcze lepiej domyje nasze zęby. To więc pokazuje, że Oclean dalej widzi miejsce na rozwój w najważniejszym aspekcie szczoteczki.

Խոզանակ գլուխ

Oclean- ը վերափոխել է խոզանակի գլուխը, որն այժմ ունի ադամանդե ձև: Ես դա համեմատում եմ նրա կողքին կանգնած Oclean X Pro- ի հետ, և նույնիսկ աշխարհիկ մարդու աչքը ցույց է տալիս, որ տարբերություն կա: Գլուխն այժմ ունի երկու տարբեր խոզանակ, որոնք դասավորված են վերոհիշյալ ադամանդի մեջ և ռետինե վրձին ՝ մեջքին, լեզուն մաքրելու համար: Խոզանակի մեջ օգտագործված մազերը DuPont- ի և գերմանական PEDEX- ի համադրություն են: Այս դեպքում մազերի կլորացումը կազմում է ավելի քան 95%:

Փոխազդեցություն խոզանակի հետ

To co mi się naprawdę bardzo podoba, to fakt, że szczoteczka się ze mną wita! Znajdziemy w niej znaną z telefonów czy smartwatchy opcję automatycznego budzenia. Gdy weźmiemy ją w rękę pojawi się “Hi”. Bajer, ale naprawdę fajny!.

Oclean X Pro Elite

W nowej szczoteczce Oclean zdecydował się również na nowy system operacyjny. Dzięki temu dotyk ekranu lepiej odbiera nasze ruchy, szczoteczka działa zdecydowanie płynniej, a nawet pojawiły się animacje w przesuwaniu pomiędzy ikonami. Odczucie jest zdecydowanie lepsze niż przy innych szczoteczkach. Mamy także więcej opcji. Z poziomu szczoteczki możemy ustawić tryb działania, moc, a nawet czas jak długo ma szczotkować. Na koniec szczotkowania zobaczymy również, jak nam poszło.

Oclean dodało też jeszcze jeden tryb działania. Do znanych nam standardowego, wybielającego oraz masującego doszedł jeszcze czwarty tryb, czyli delikatny.

Մարտկոց և լիցքավորում

Սկսենք մարտկոցից, այն այժմ ունի 800mAh հզորություն: Շարժիչի և հիմնական չիպի բարելավման հետ մեկտեղ շահագործման տևողությունը հասցվել է 35 օրվա: Սա 5 օրով ավելի երկար է, քան Oclean X- ը, շատ ավելի լավ:

Oclean X Pro Elite

Samo ładowanie za to odbywa się teraz w bezprzewodowo i jest to fast charge. Oznacza on, że szczoteczkę od 0 do 100% załadujemy w 3,5 godziny.

Oclean X Pro Elite- ը ամբողջական ատամի խոզանակ է

Oclean dopracowało każdy element szczoteczki. Ale nie są to wyłącznie tak delikatne zmiany, że ich nie doświadczymy. Szczoteczka, całościowa, jest zdecydowanie przyjemniejsza w użytkowaniu. Fakt, że jest cichsza i bardziej dopracowana, realnie wpływa na to, że lepiej i dokładniej myje się nią zęby.

Jestem też oczarowany jej wyglądem. Oclean dopracował każdy element. Mamy więc teraz naprawdę do czynienia z produktem Elite.

Jedyne, co mnie dziwi, to rozdzielenie ładowarki od uchwytu. To bym ponownie połączył, ale może się nie da. Niemniej jednak ta recenzja była naprawdę przyjemna i z ręką na sercu mogę Wam powiedzieć, że jeśli szukaliście idealnej szczoteczki, to właśnie ją znaleźliście.

Որտեղ գնել այն: Ակցիան գործում է:

No właśnie! Gdy napisałem tę recenzję, szczoteczka jeszcze nie była oficjalnie ogłoszona, ale gdy Wy ją teraz czytacie, to już jest jak najbardziej 😉 Możecie ją kupić այս հղմանը.

Եկեք սկսենք նրանից, թե արդյոք դա 29 մարտի 6-ի մարտի 2021-ից ապրիլի 59,99-ն ընկած ժամանակահատվածում է: Եթե այդպես է, նախավաճառը ընթացքի մեջ է, և դուք այն կստանաք $ 235 դոլարով, որը կազմում է XNUMX PLN: Բացի այդ, կան նախնական վաճառքի մի քանի հետաքրքիր ակցիաներ.

  1. Առաջին 100 գնումների համար գնորդները կստանան Oclean S1 ախտահանիչ միջոց, երկու լրացուցիչ գլուխ և ճանապարհորդական ծածկ:
  2. Բոլոր վաճառականները կստանան երկու լրացուցիչ գլուխ և ճանապարհորդական ծածկ:
  3. 5 հաջողակները ամեն օր անվճար կստանան իրենց պատվերը:
  4. Գնորդները, ովքեր պատվերի արժեքը գերազանցում են $ 800-ը, կստանան $ 379 $ Xiaomi Electric Scooter 1S

Pomiędzy 6 a 20 kwietnia będzie trwać oficjalna sprzedaż związana z premierą, która też wiąże się z nagrodami! կապ

  1. Wszyscy kupujący dostaną dwie dodatkowe główki.
  2. 8 szczęśliwców (4-10 kwietnia) i 5 szczęśliwców (11-20 kwietnia) dostanie  zamówienie za darmo.
  3. Kupujący, którzy przekroczą wartość zamówienia 600$, dostaną wart 169$ telefon Xiaomi M3 4.


Ամբողջ խելոք խելքի մասին: Եթե ​​նոր բան է հայտնվում, ապա այն պետք է հանձնվի և փորձարկվի: Նրան սիրում են լուծումներ, որոնք աշխատում են, և ատում են անօգուտ հարմարանքները: Նրա երազանքն է ստեղծել Լեհաստանի լավագույն խելացի պորտալը (իսկ հետագայում աշխարհում և Մարսը 2025- ում):

SmartMe- ի Smart Home- ի լեհական խումբը

SmartMe- ի լեհական Xiaomi խումբը

SmartMe առաջխաղացում

Առնչվող հաղորդագրություններ